Chyba nie powiesz, że jakiś gej, lesba, transwestyta mając wreszcie bratnia partię, nie poszedł do wyborów? A to już prawie połowa waszego elektoratu, więc szanse, że jednak jesteś gejem są fifty/fifty

Nawet jesli nie, to odpowiada Ci takie towarzystwo ..
PS.Głosowales na Ryśka?