Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16078
Stary 09.03.2012, 00:52
Chyba nie powiesz, że jakiś gej, lesba, transwestyta mając wreszcie bratnia partię, nie poszedł do wyborów? A to już prawie połowa waszego elektoratu, więc szanse, że jednak jesteś gejem są fifty/fifty Nawet jesli nie, to odpowiada Ci takie towarzystwo ..
PS.Głosowales na Ryśka?
Ostatnio edytowane przez Belzebub : 09.03.2012 o godz. 00:54.
[][][][]> T S W <[][][][]