gregor07 napisał(a):

|
Nie wiem czy było już podawane, ale ja dowiedziałem się dopiero dzisiaj także napiszę. Vlastimil Vidlicka nasz były piłkarz (wiosna 2005) od tego sezonu jest zawodnikiem Sparty Praga i wiedzie mu się tam całkiem nieźle. Zagrał w 14 (13 w podstawowym składzie) na 19 rozegranych meczów, a Sparta jest liderem tabeli.
|
U nas z jego transferem popularne bylo zdanie "Kazdy Liczka ma swojego Vidlicka"
Ale dobrze mu sie wiedzie ,choc widzac go na zywo zawsze myslalem ze on pasuje bardziej do Tura Turek niz do Wisly Kraków.