Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7040
Stary 09.03.2012, 00:26
gregor07 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy było już podawane, ale ja dowiedziałem się dopiero dzisiaj także napiszę. Vlastimil Vidlicka nasz były piłkarz (wiosna 2005) od tego sezonu jest zawodnikiem Sparty Praga i wiedzie mu się tam całkiem nieźle. Zagrał w 14 (13 w podstawowym składzie) na 19 rozegranych meczów, a Sparta jest liderem tabeli.

U nas z jego transferem popularne bylo zdanie "Kazdy Liczka ma swojego Vidlicka"

Ale dobrze mu sie wiedzie ,choc widzac go na zywo zawsze myslalem ze on pasuje bardziej do Tura Turek niz do Wisly Kraków.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując