filemon napisał(a):

Osobiście przypominam sobie 4 zawalone przez Sergeia bramki:
1) z Polonią Bytom w rundzie wiosennej '11
2) z APOELem
3) z Twente w Holandii na 4:1
4) z Zaglebiem
bylo cos jeszcze?
|
z APOELem i Zagłębiem tak, pozostałe dwie to takie naciągane dość, mógł się lepiej zachować, ale nie zawalił, takie 50/50 to były