Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17802
Stary 08.03.2012, 23:47
filemon napisał(a):Wyświetl post
Osobiście przypominam sobie 4 zawalone przez Sergeia bramki:
1) z Polonią Bytom w rundzie wiosennej '11
2) z APOELem
3) z Twente w Holandii na 4:1
4) z Zaglebiem

bylo cos jeszcze?
z APOELem i Zagłębiem tak, pozostałe dwie to takie naciągane dość, mógł się lepiej zachować, ale nie zawalił, takie 50/50 to były
Odpowiedz cytując