Wywiad z Pareiko i ciekawy fragment:
Cytat:
A Celtic? Było coś na rzeczy?
Prawda. Przyjechał trener bramkarzy na mecz Estonii ze Słowenią. Powiedział, że chciałby mnie widzieć w Celtiku. Miałem jeszcze wtedy trzy miesiące kontraktu w Tomsku, myślałem, że przeniosę się do Glasgow, bo to byłby dobry krok, ale coś stanęło na przeszkodzie. Nie wiem do końca co. Wiedziałem tylko, że nie wrócę do Tomska, tylko poszukam czegoś nowego.
I pomógł ci Tomasz Frankowski.
Tak. Napisał sms-a do Kazia Moskala. Poszukali w internecie informacji i chcieli mnie widzieć w klubie.
|
Chyba ostatecznie wyjaśnia pewne oczywistości znane od dawna.