Mam OGROMNA prosbe do chlopakow z Dublina!!! Gdzie tu mozna ogladnac jutrzejszy mecz? Tylko prosilbym tak bardzo dokladnie wytlumaczyc tzn.dokladny adres poniewaz jestem tu pierwszy raz i sie wogole nie orientuje w terenie. Byloby super jakby to byla wislacka knajpa
