Wyświetl pojedynczy post
12345q
Member
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25191
Stary 08.03.2012, 22:41
Mam OGROMNA prosbe do chlopakow z Dublina!!! Gdzie tu mozna ogladnac jutrzejszy mecz? Tylko prosilbym tak bardzo dokladnie wytlumaczyc tzn.dokladny adres poniewaz jestem tu pierwszy raz i sie wogole nie orientuje w terenie. Byloby super jakby to byla wislacka knajpa
Odpowiedz cytując