Reser napisał(a):

Uwierz, że nie.
I kto ma rację?
|
ja mam racje swoją i uważam że by się zwróciło. na pewno nie jak by chcieli reklamę w tvn, polsat czy cos chodzi o tv lokalna tak samo z radiem. klub powinien organizować jakieś konkursy gdzie do wygrania będą bilety na każdy mecz u siebie jest wiele pomysłów trzeba tylko chcieć się tym porządnie zająć. sam ma m wiecej pomysłów na zwiekszenie frekwencji na stadionie niż cały nasz sztab marketingu który chyba (tylko podobno) posiadamy ale i tak priorytet to sprzedaż internetowa i jak jej nie będzie od przyszłego sezonu to będzie to wielki wstyd dla klubu