Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1099
Stary 08.03.2012, 22:25
Reser napisał(a):Wyświetl post
Uwierz, że nie.
I kto ma rację?
ja mam racje swoją i uważam że by się zwróciło. na pewno nie jak by chcieli reklamę w tvn, polsat czy cos chodzi o tv lokalna tak samo z radiem. klub powinien organizować jakieś konkursy gdzie do wygrania będą bilety na każdy mecz u siebie jest wiele pomysłów trzeba tylko chcieć się tym porządnie zająć. sam ma m wiecej pomysłów na zwiekszenie frekwencji na stadionie niż cały nasz sztab marketingu który chyba (tylko podobno) posiadamy ale i tak priorytet to sprzedaż internetowa i jak jej nie będzie od przyszłego sezonu to będzie to wielki wstyd dla klubu
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując