Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17800
Stary 08.03.2012, 22:18
Grisza1 napisał(a):Wyświetl post
"Jestem pod wrażeniem tego, jak Michał Probierz potrafił umotywować nas do walki w Gdańsku, choć miał niewiele czasu i wszystko siłą rzeczy musiało się odbywać trochę na wariackich papierach".

Jak lubię Gargułę, tak szlag mnie trafia, gdy czytam taką wypowiedź. Kolesia, który zarabia rocznie tyle, ile 80% społeczeństwa nie zarobi przez 30 lat, trzeba motywować do walki. Rany boskie...
Zaczyna się szukanie dziury w całym...jak zawsze zresztą,grałeś kiedyś chłopie w piłkę? albo w ogóle miałeś do czynienia z jakimś sportem ?

Motywując do walki chłopaczka który ma 18 lat jest tak samo ważne jak ukształtowanego człowieka,to wyzwala dodatkowe emocje,co to ma za znaczenie ile On ma lat,jedną z ról trenera jest zmotywować Swoich piłkarzy do tego aby dali z siebie właśnie 100% i jeszcze dodatkowe 10% ambicji i woli walki,nie zależnie od tego kto ma ile lat.

Boli Cię to jak drzazga w fiucie ze tyle zarabia? jakby zarabiał 10x mniej to nie miałbyś pretensji ze trener go musi motywować?

Ludzie dajcie spokój..to jest chore ze każda wypowiedź piłkarza jest przez Was odczytywana na Swój wlasny sposób
Odpowiedz cytując