Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17799
Stary 08.03.2012, 22:17
Osobiście przypominam sobie 4 zawalone przez Sergeia bramki:
1) z Polonią Bytom w rundzie wiosennej '11
2) z APOELem
3) z Twente w Holandii na 4:1
4) z Zaglebiem

bylo cos jeszcze?
Odpowiedz cytując