Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1096
Stary 08.03.2012, 21:26
Jeszcze w MPK widziałem na monitorze spot zachęcający do przyjścia na jutrzejszy mecz. Jechałem tramwajem 50 i się wyświetlał co chwilę, więc pewnie we wszystkich nowych tramwajach i autobusach to jest. Marketing oczywiście bardzo ważny, ale przede wszystkim kopacze się muszą ogarnąć i wygrywać bo kogo obchodzi Wisła-drużyna środka tabeli?
Odpowiedz cytując