Temat
:
[TYPER 2011/2012] Kolejka XXI
Wyświetl pojedynczy post
djadam1
Junior Member
Od: 03.2012
Skąd: Wolbrom/Kraków
Offline
#
66
08.03.2012, 21:24
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 0-1
Łódzki KS - Cracovia 0-0
Podbeskidzie - Legia Warszawa 1-2
Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1-1
Śląsk Wrocław - Korona Kielce 2-0
Widzew Łódź - GKS Bełchatów 1-0
Wisła Kraków - Lech Poznań 2-1
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 1-1
Czy wygrywasz czy nie,
Zawsze ja kocham Cię.
W sercu moim Wisła,
i na dobre i na złe.
AVE WISŁA!!!
djadam1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do djadam1
Znajdź inne posty napisane przez djadam1