Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1093
Stary 08.03.2012, 20:47
Tu masz racje ,ale to są partnerzy medialni ,którzy nieodpłatnie udostępniali Wiśle część swojego pasma reklamowego. Mnie chodziło bardziej o wykup takiego pasma , to jest już naprawdę droga sprawa
Odpowiedz cytując