Temat
:
Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing...
Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1093
08.03.2012, 20:47
Tu masz racje ,ale to są partnerzy medialni ,którzy nieodpłatnie udostępniali Wiśle część swojego pasma reklamowego. Mnie chodziło bardziej o wykup takiego pasma , to jest już naprawdę droga sprawa
allon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do allon
Znajdź inne posty napisane przez allon