Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17796
Stary 08.03.2012, 20:35
foxtrot_green napisał(a):Wyświetl post
Po prostu uważam, że napastnik Wisły Kraków powinien mieć większą skuteczność.



I tu się zgadzam. Chętnie zobaczyłbym Ilieva obok Bitona. Kiedy gra na skrzydle to momentami lubi sobie przekombinować i traci piłkę. Chciałbym go zobaczyć jak dzięki swojej dobrej technice wykańcza akcje razem z Dudu.
I widzicie Panowie! Ja myślałem o podobnym sposobie gry(tzn. zawierającym grę Iliev'a z Biton'em obok siebie), ale w innym systemie. 1-4-3-3, gdzie trójką napastników byliby(od lewej): Genkov, Iliev, Boton, gdzie Iliev byłby lekko cofnięty.
Ostatnio edytowane przez leyzer87 : 08.03.2012 o godz. 20:40.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując