foxtrot_green napisał(a):

Po prostu uważam, że napastnik Wisły Kraków powinien mieć większą skuteczność.
I tu się zgadzam. Chętnie zobaczyłbym Ilieva obok Bitona. Kiedy gra na skrzydle to momentami lubi sobie przekombinować i traci piłkę. Chciałbym go zobaczyć jak dzięki swojej dobrej technice wykańcza akcje razem z Dudu.
|
I widzicie Panowie! Ja myślałem o podobnym sposobie gry(tzn. zawierającym grę Iliev'a z Biton'em obok siebie), ale w innym systemie. 1-4-3-3, gdzie trójką napastników byliby(od lewej): Genkov, Iliev, Boton, gdzie Iliev byłby lekko cofnięty.