Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17795
Stary 08.03.2012, 20:27
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Czyli co? Ma przeżywać nostalgie niemocy bramkowej wychodząc na taki mecz z Lechem?
To ma działać pozytywnie?
Matijas napisał(a):Wyświetl post
Zobacz, ile robi dla drużyny. To idealny "drugi napastnik" - gra w powietrzu, przetrzymuje, odgrywa dużo lepiej, aniżeli Biton, który przez cały mecz potrafi być niewidoczny. Zupełnie inny typ zawodnika.
Po prostu uważam, że napastnik Wisły Kraków powinien mieć większą skuteczność.

fanfan napisał(a):Wyświetl post
Taka moja uwaga odnośnie ustawienia 4-4-2 : w tym systemie Iliev powinien grać jako napastnik a nie boczny pomocnik . W Gdańsku zmienił Maora z powodu kontuzji ale na dłuższą metę nie widzę Jego na tej pozycji ,zresztą w Partizanie w ostatnim sezonie jak został królem strzelców grał właśnie na pozycji podwieszonego napastnika w systemie 4-4-2.
I tu się zgadzam. Chętnie zobaczyłbym Ilieva obok Bitona. Kiedy gra na skrzydle to momentami lubi sobie przekombinować i traci piłkę. Chciałbym go zobaczyć jak dzięki swojej dobrej technice wykańcza akcje razem z Dudu.
Odpowiedz cytując