Wyświetl pojedynczy post
lizardsp1
Junior Member
 
Od: 08.2011
Skąd: z dołu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 08.03.2012, 19:40
Uwaga!
Jeśli ktoś jest z Nowego Targu i wybiera się na mecz to informuję, że mam 3 miejsca wolne w samochodzie, jak coś to pisać na priv.
Pozdrawiam
"Mógłbym właściwie siedzieć w piekle i słuchać drzemiąc sobie w cieple, jak wy się tu szarpiecie wściekle, jak się dręczycie całe dnie"
Odpowiedz cytując