Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#548
Stary 08.03.2012, 18:51
Podobno w ramach wzmocnień ma odejść Melikson. Super. To 10. zawodnik jaki mam odejśc po tym sezonie. Ale xuj-przyjdzie 11 nowych i wygramy LE, Superpuchar, MP i dożywtoni kupon totolotka z 6eścioma trafnie skreślonymi liczbami