Grisza1 napisał(a):

"Jestem pod wrażeniem tego, jak Michał Probierz potrafił umotywować nas do walki w Gdańsku, choć miał niewiele czasu i wszystko siłą rzeczy musiało się odbywać trochę na wariackich papierach".
Jak lubię Gargułę, tak szlag mnie trafia, gdy czytam taką wypowiedź. Kolesia, który zarabia rocznie tyle, ile 80% społeczeństwa nie zarobi przez 30 lat, trzeba motywować do walki. Rany boskie...
|
Dlatego kontrakty powinny być max na 3 lata, póżniej to im się w głowach pierdo... i zaczynają żerować.