Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 08.03.2012, 18:31
Gdy nie ma i nie będzie żadnej kasy na WZMOCNIENiA to po co ten cały lament?
Jeśli nawet Stan zostanie, czy zastąpi go Bednarz lub ktokolwiek inny to i tak efekt końcowy będzie podobny. Tak trudno to zrozumieć?