Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
morfeusz
Junior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8077
Stary 08.03.2012, 18:12
witam. orientuje się ktoś (pytał w kasie) jak dużo wolnych miejsc jest jeszcze na sektorach G2, albo G1? chcę kupić bilety jutro około godz.18 dla 6 osób. będę wdzięczny za jakąkolwiek informację. szkoda że strona oficjalna nie informuje dokładnie o stanie sprzedaży biletów :/ z pewnością internetowa sprzedaż rozwiązała by ten problem jak i wiele innych...
Odpowiedz cytując