|
Ja mam nadzieje,że na G będzie głośno,a nie tak jak ostatnio,że na górze sektora śpiewaliśmy w 10 osób.Tam potrzeba wg mnie kogoś do koordynacji,ale liczę że jutro motywacji starczy wszystkim i przekrzyczymy parchate pyry.Zajebiście ważny mecz pod każdym względem,jestem dobrej myśli mimo kontuzji i wierze ze Probierz naszym graczom zaszczepi walkę cały mecz i gryzienie trawy bez względu na wynik.
|