Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12529
Stary 08.03.2012, 16:59
Mi chodzi o to, ze wypozyczylismy zawodnikow zamiast ich najac/kupic. Zamiast 7 wypozyczen powiedzmy 2/3 podpisy typu Iliev lub 1,2 transfery. Chcielismy miec 2 jedenastki ale nigdy ich naprawde nie bylo, zgadzal sie tylko stan liczebny.
Odpowiedz cytując