borys napisał(a):

U nas jest nagorsza hybryda miedzy kupowaniem a sprowadzaniem zawodników z karta w reku. Wypozyczenia.
Rios
Cikos
Sivakow
Diaz
Biton
Nunez
Boukhari
i NIKT nie zostal/nie zostanie w klubie. I o to przy.......ilbym sie do Stana, mimo ze jestem jego oredownikiem(ilosc) bo nic z tego nie bedzie na przyszlosc a kasy na to sporo poszlo.
|
Dobra, ale Ci zawodnicy z kartą w ręku to nie żadne asy, którym kończyły się kontrakty i którzy dostali spore gaże, ale piłkarskie odrzutki raczej, bo ani Rios, ani Siwakow, ani Diaz, ani Nunez i Boukhari wiele nie grali. Znaczącymi postaciami byli Biton (i to widać) oraz Cikos - jednak ich ekipy spadły z ligi
Porównaj sobie zawodników z kartą w ręku, których sprowadził choćby APOEL.