AS82 napisał(a):

|
można przytoczyć jedynie sytuacje Czech ,gdzie żyje sie bez Boga i religii i jak widać jakoś sie da
|
... i bez komuchów w rządzie oraz urzędach państwowych, których lustrację i definitywne odsunięcie od żłoba przez IPN, wielu forumowiczów w tym temacie broni
