Wyświetl pojedynczy post
prezes85
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12526
Stary 08.03.2012, 16:16
MCX napisał(a):Wyświetl post
Po jutrzejszym meczu już nikt tutaj nawet nie wspomni o Stilicu. O ile w ogóle wstanie z ławki rezerwowych, bo to głównie tam ostatnio spędzał czas na meczach Lecha.

Czym on się różni od takiego Kirma? Bo ja nie widzę różnicy, obaj są tak samo ślamazarni i wyraźnie znudzeni grą w Polsce. To, że ktoś tuta się o niego dopomina w kontekście Wisły to tylko kolejny dowód na to, że w Ekstraklasie wystarczy mieć jedną dobrą rundę (niekiedy nawet 2-3 mecze), a potem można już jechać na opinii.
lepszy Stilic za kontrakt niz znowu szukanie nie wiadomo kogo
jest bardzo doświadczony jak na swój wiek
rok starszy od Małeckiego, a 2 lata młodszy od Wilka
Odpowiedz cytując