|
"Jestem pod wrażeniem tego, jak Michał Probierz potrafił umotywować nas do walki w Gdańsku, choć miał niewiele czasu i wszystko siłą rzeczy musiało się odbywać trochę na wariackich papierach".
Jak lubię Gargułę, tak szlag mnie trafia, gdy czytam taką wypowiedź. Kolesia, który zarabia rocznie tyle, ile 80% społeczeństwa nie zarobi przez 30 lat, trzeba motywować do walki. Rany boskie...
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|