|
U nas jest nagorsza hybryda miedzy kupowaniem a sprowadzaniem zawodników z karta w reku. Wypozyczenia.
Rios
Cikos
Sivakow
Diaz
Biton
Nunez
Boukhari
i NIKT nie zostal/nie zostanie w klubie. I o to przy.......ilbym sie do Stana, mimo ze jestem jego oredownikiem(ilosc) bo nic z tego nie bedzie na przyszlosc a kasy na to sporo poszlo.
|