prezes85 napisał(a):

jakbyśmy kupili Stilica to by SKWK skakało że z Lecha
|
I to jest właśnie ta idiotyczna mentalność. Powinniśmy być dumni i robić sobie z nich jaja, że zgarnęliśmy im klasowego zawodnika jak na polskie realia. Jakoś w Chelsea nikt nie płakał, że kupiono Torresa z Liverpoolu (mniejsza o to jaki poziom tam prezentuje) czy Ashleya Cole'a z Arsenalu... A zresztą myślę, iż działacze Wisły nie zwracają większej uwagi na wymysły SKWK, przykładów nie trzeba daleko szukać (Melex, Biton).