gypsy napisał(a):

No ja mam nadzieję, że G1,G2 i G3 będą zapełnione i również włączą się do dopingowania, ja na pewno tak .
|
Kogo to interesuje, szczególnie w tym temacie?
Sektor C zapełniony. Wiadomo- nie fanatycznie a najtaniej. Budzą się ze snu internetowi fanatycy typu "idę na mecz bo przyjeżdża Lech i będzie Cracovia i w ogóle w poniedziałek opowiem kolegom". Smutne.