Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8074
Stary 08.03.2012, 15:37
gypsy napisał(a):Wyświetl post
No ja mam nadzieję, że G1,G2 i G3 będą zapełnione i również włączą się do dopingowania, ja na pewno tak .
Kogo to interesuje, szczególnie w tym temacie?

Sektor C zapełniony. Wiadomo- nie fanatycznie a najtaniej. Budzą się ze snu internetowi fanatycy typu "idę na mecz bo przyjeżdża Lech i będzie Cracovia i w ogóle w poniedziałek opowiem kolegom". Smutne.
Odpowiedz cytując