No ja mam nadzieję, że G1,G2 i G3 będą zapełnione i również włączą się do dopingowania, ja na pewno tak

Musimy zmiażdżyć kuchenki dopingiem od samego początku. Dlatego jeśli ktoś nie zdażył kupić biletu na C, niech kupuje na narożniki i na G!!! Bo już widziałam takie opinie, że "na C nie ma biletów, to nie idę na mecz"...