Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16057
Stary 08.03.2012, 14:01
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Żeby było śmieszniej to życie pisze nam bardzo ciekawe puenty do toczonych na tym forum dyskusji. Otóż okazuje się że poseł Gibała, szef małopolskiej PO postanowił zostać palikociakiem. Czyli coś jak by takie ujawnienie się kolegi Bobka na naszym forum. PO-palikocięta kontratakują .
Gibała był szefem krakowskich struktur PO. Szefem małopolskich struktur jest Raś. Zresztą między obydwoma przed wyborami doszło do spięcia, gdyż Gibała dostał niską pozycję na liście. Za niską widocznie wg własnego odczucia, Palikot zapewne zaoferował mu więcej.