Bobek90 napisał(a):

Kaczynski to chrzescijanski taliban.
Tyle. Poprostu tyle, nie nic wiecej do dodania.
.
|
Myślę że Kaczyński jest juz przyzwyczajony (ludzie go popierający również) że jaśnie oświecone,postępowe,inteligentne,wykształcone, kompromisowe,odrzucajace wulgaryzmy lemingi obrzucają go i jego brata (nawet po śmierci) rożnego rodzajami inwektywami od kartofli, karłów moralnych, alkoholików,chamów po morderców i dyktatorów więc określenie chceścijański taliban jest niezbyt wyszukaną próbą dołączenia do kopiących