wislak68 napisał(a):

|
Dzięki za link. Trudno jest mi krytykować Cie za to że powołujesz się na wypowiedź ministra. Ze swojej strony mogę tylko napisać że Kosiniak-Kamysz manipuluje (dosadniej ujął bym to że łga jak pies) cyframi. Jeśli masz byłbym wdzięczny za całość jego odpowiedzi. Podane przez niego szacunki dotyczą nie tyle oszczędności budżetowych co redukcji w fizycznym wypływie gotówki. Po przeprowadzeniu zmian kwota zobowiązań wobec emerytów spadnie znacznie bardziej niż podaje to w tym wystąpieniu minister.
|
Przepraszam że cytuję sam siebie ale w kontekście zamieszczonego przez kolegę serek.c2 linku (post 16232) pomyślałem że warto przypomieć ten zapomniany trochę wątek.