Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
Od: 10.2011
Skąd: W-wa
Offline
#
8067
08.03.2012, 11:02
Killer1990
napisał(a):
Jedzie ktoś z lubelskiego, ew. Warszawy na mecz z Lechem?
Ja z wawy prawdopodbnie. Ale pociągiem
nemox007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nemox007
Znajdź inne posty napisane przez nemox007