|
Taka moja uwaga odnośnie ustawienia 4-4-2 : w tym systemie Iliev powinien grać jako napastnik a nie boczny pomocnik . W Gdańsku zmienił Maora z powodu kontuzji ale na dłuższą metę nie widzę Jego na tej pozycji ,zresztą w Partizanie w ostatnim sezonie jak został królem strzelców grał właśnie na pozycji podwieszonego napastnika w systemie 4-4-2.
Ostatnio edytowane przez fanfan : 08.03.2012 o godz. 10:27.
|