Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 08.03.2012, 09:51
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Punktujesz kolegę za gimnazjum a sam opierasz się na danych chyba z 1976.
Aktualnie od chyba dwóch lat Kraków ma około 1 mln.
A co do tematu to bardzo się cieszę, że Apoel idzie dalej. Nawet nie dlatego, że nas odprawili i można się dowartościować ale dlatego, że już rzygam tymi samymi nazwiskami co rundę.
Ciekawe skąd masz takie dane?
W zeszłym roku Kraków miał 755 tys. mieszkańców.

Sorry za offtop
c.d.n.
Odpowiedz cytując