rafkur napisał(a):

Punktujesz kolegę za gimnazjum a sam opierasz się na danych chyba z 1976.
Aktualnie od chyba dwóch lat Kraków ma około 1 mln.
A co do tematu to bardzo się cieszę, że Apoel idzie dalej. Nawet nie dlatego, że nas odprawili i można się dowartościować ale dlatego, że już rzygam tymi samymi nazwiskami co rundę.
|
Ciekawe skąd masz takie dane?
W zeszłym roku Kraków miał 755 tys. mieszkańców.
Sorry za offtop