Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#525
Stary 08.03.2012, 09:27
APOEL pokazuje, ze majac dobrego trenera (na pewno to nie byl Maaskant) i wzmacniajac zespol co pol roku mozna dojsc naprawde daleko - potrzeba tylko KONSEKWENCJI i CIERPLIWOSCI. Mysle, ze z kontaktami naszego dyrektora sportowego spokojnie moglibysmy pojsc droga cypryjczykow czy FC Basel, ktore pare lat temu ogralismy tu na Reymonta.
A tu słyszę o Bednarzu i powrocie starego układu - szczerze na sama mysl o tym z bolem serca odechciewa mi sie wizyt na Reymonta, nie mam ochoty sie wiecej dorzucac do kieszeni p. Cupiala i jeko kolesi - mysle, ze sa na tym swiecie ludzie bardziej potrzebujący.
Puchar jest na5z!