Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17786
Stary 08.03.2012, 09:25
Czyli co? Ma przeżywać nostalgie niemocy bramkowej wychodząc na taki mecz z Lechem?
To ma działać pozytywnie?
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 08.03.2012 o godz. 09:39.
Odpowiedz cytując