http://fakty.interia.pl/polska/news/...mld-zl,1769404
"To bardzo sprytny mechanizm. Gdyby teoretycznie przesunąć wiek emerytalny do 100 lat, to nikt nie dożyje emerytury, a wtedy ponad 2 bln zł długów emerytalnych ZUS zwyczajnie wyparuje"
No i co panowie myślicie? Podnosimy wiek emerytalny do setki?
