Wyświetl pojedynczy post
DarekW
Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#523
Stary 08.03.2012, 05:13
Swietna dyskusja ...

Moze ktos by sie zastanowil czy Stan jest zadowolony z pracy w Wisle? Czy ktos tu powaznie mysli ze on bedzie sie trzymal tej posady na sile? Z jakich powodow ten czlowiek moze byc usatysfakcjonowany praca w Krakowie?