Temat
:
Stan Valckx - dyrektor sportowy Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
DarekW
Member
Od: 09.2008
Offline
#
523
08.03.2012, 05:13
Swietna dyskusja ...
Moze ktos by sie zastanowil czy Stan jest zadowolony z pracy w Wisle? Czy ktos tu powaznie mysli ze on bedzie sie trzymal tej posady na sile? Z jakich powodow ten czlowiek moze byc usatysfakcjonowany praca w Krakowie?
DarekW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do DarekW
Znajdź inne posty napisane przez DarekW