|
Kirm, Jirsak, Boguski, Małecki, Sobolewski, Jovanić, Paljić i może na razie też i Bunoza i paru innych, co ich łączy, a to że nie mają nic wspólnego z Valckxem i że pożytek z nich aktualnie jest hmm, w sumie żaden. Może Sobol na rezerwę jak będzie zdrowy w kolejnym sezonie ładnie zakończy karierę, może nastąpi jakiś zwrot w karierze Małeckiego, może tak, może nie. Jednak wiadomo na pewno że Łobodziński , Matusiak, Beto, Jop, ale i Kirm z Jirsakiem i Diazem (oto przykładowe transfery Pana Bednarza, z wyjątkiem Marcelo, same albo słabe, albo b. słabe) nie stanowiły o jakości Wisły, o jej sile stanowili Głowacki, Sobolewski, Piotr i Paweł Brozkowie, Zieńczuk, na pewnym etapie Kosowski, a nie transfery Pana Bednarza. Inaczej jest ze S. Valckxem, otóż to jego transfery dawały nam sukcesy, Melikson, ale i wiosną roku ubiegłego Pareiko z Genkowem, jesienią głównie Biton, ale i czasem Iliew, ostatnio zaczyna dobrze grać Jaliens, cóż to są transfery jakościowo wzmacniające. U Pana Bednarza były (poza Marcelo) transfery osłabiające, to spora różnica.
|