Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#519
Stary 08.03.2012, 01:06
W okolicach Reymonta poziom głupoty przerywa wały ochronne. Zbliżająca się fala kulminacyjna zagraża bezpieczeństwu Białej Gwiazdy. Stan Wisły na dziś wynosi Bednarza. Jakakolwiek stabilizacja Wisły jest więc znowu niemożliwa. Główny nurt klubu jest nadal nieobliczalny i niesie ze sobą skrajne anomalie, od depresji holenderskiej, po polskie niziny piłkarskie. Uzasadnione są więc wolania zagrożonych ludzi, o jak najszybsze uregulowanie Wisły.
Ostatnio edytowane przez kot : 08.03.2012 o godz. 01:26.
Nie ma rzeczy niemożliwych.