Bobek90 napisał(a):

[B]
Okej, ten kto przegrywa zaklad przestaje sie udzieliac na tym forum (przynajmniej z obecnego konta). Masz jaja na taki zakladzik?
Ja mowie ze w sezonie 2011/2012 MP nie bedzie Wisla, ty mowisz ze w sezonie 2011/2012 MP bedzie Wisla.
Napisz tylko tak lub nie (tj. czy przystajesz na taki zaklad). Wiecej sie nie produkuj bo i tak twoich "czatow" nie chce mi sie czytac
|
Czytam Twoje przemyślenia. I myślę, że dla dobra forum założę się z Tobą. Jak wygram to przestaniesz pisać głupoty, a ja będę świętował mistrzostwo. Nie wygram, to wtedy "poistnieje" na forum 3 miesiące. A Ty jako jedyny będziesz się na koniec sezonu cieszył.
Podejmuję rękawicę.
