John1906 napisał(a):

Dzięki że mnie uświadomiłeś "mistrzu" nie wiedziałem naprawdę 
Naucz się czytać ze zrozumieniem tak przy okazji.
|
wydaje mi się, że karnet będziesz mógł kupić dopiero w sobote, bo wtedy system anuluje mecz z Leszkiem i będzie tzw. "3 część sprzedaży karnetów"(o ile będzie) za cene mniejszą. Więc wg mojej opinii karnetu nie kupisz w piątek przed meczem jesli jutro zejdą wszystkie bilety na C.