Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 08.03.2012, 00:14
ale to nie APOEL pierwszy, przeciez już zdarzało sie że były derby Londynu z 2 anglikami, a pamietam Arsenal bodajże grał mecz nie mając Anglika w pierwszej jedenastce.
I z drugiej strony jest Barcelona która gra praktycznie wychowankami i dyma wszystkich.
I tak można i tak można.
Na takim Cyprze zyje bańka ludzi....Teraz sobie rozkmińcie jak mało to jest, raptem Kraków z okolicznymi wioskami. Tam nie ma dużo Cypryjczyków by ich tak szkolić na potęgę, w przeciwieństwie do 40 milionowego kraju.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno