Wyświetl pojedynczy post
allon
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12508
Stary 08.03.2012, 00:13
Radziłbym zwrócić uwagę ,że najbardziej wyróżniający się gracze TME , z reguły nie są stety/niestety Polakami.
Polski rynek niestety jest dość ubogi w naprawdę solidnych albo dobrych zawodników i na tej bazie naprawdę trudno i względnie tanio będzie zbudować bardzo solidną drużynę ,która będzie w stanie rywalizować w europejskich pucharach. Czy chcemy czy też nie chcemy jesteśmy zmuszeni szukać potrzebnych zawodników poza granicami a tylko częściowo posiłkować się graczami z polskiej ligi.
Bazowanie głównie na polskich zawodnikach przy obecnej podaży i jakości polskich graczy to niestety strzał we własne kolano.
Ostatnio edytowane przez allon : 08.03.2012 o godz. 00:15.
Odpowiedz cytując