pysio napisał(a):

|
Drozdu jakie kierunki studiów pokończyłeś i na jakich uczelniach? Tak z ciekawości pytam.. bo chcę wiedzieć, czy masz jakąkolwiek wiedzę ekonomiczną, czy tylko opierasz swoją opinię na opiniach polityków?
|
A można wiedzieć jakie to kolega skończył studia ekonomiczne, skoro nie potrafi zrobić prostego obliczenia czym mial już okazję się tu skompromitować
Cytując Ciebie "merytorycznie z ciemnotą się nie dyskutuje", więc pozostaje jedynie zdziwienie że ktokolwiek jeszcze Ci odpowiada i reaguje na brzydkie bąki które tu puszczasz od czasu do czasu, a które nazywasz dla poprawy własnego samopoczucia "ironią" i "drwinami".
Lata mijają, a pokemoństwo i odporność na argumenty u co niektórych są niezmienne....
http://wislakrakow.com/forum/showpos...1&postcount=33
http://wislakrakow.com/forum/showpos...5&postcount=37
"Panie profesorze Niesiołowski gratuluję i proszę złożyć gratulacje Panu Tuskowi i całemu rządowi, ze przez 6 lat tak nas prowadzili, w spokoju, że ja mogę tak spokojnie iść do domu, spokojnie wypić herbatę proszę pana, mogę spokojnie zjeść kolację, że nie boję się żadnych wrogów, nie boję się nikogo, naprawdę, i że mam spokojną emeryturę"