Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 07.03.2012, 21:51
tarantulaw2 napisał(a):Wyświetl post
No niestety, wtedy wbrew panującemu wszechoptymizmu, ja w głębi duszy gdzieś spodziewałem się że odpadniemy...
Ja po meczu w Krakowie miałem nadzieję na jakieś 2-1 i przejście dalej psim swędem, najlepiej po karnym z kapelusza. Nie wyszło, szkoda, przynajmniej odpadliśmy z poważną ekipą, a nie Spartą Praga.
.
Odpowiedz cytując