1. Przecież już jakiś czas temu była informacja, że Sobol sobie kopie piłeczkę. Z tydzień, półtora temu. Jeśli mam być szczery - nie wierzę już w tego chłopaka, ale mam nadzieję, że pokaże mi, że się nie znam na piłce
2. Maor... zaczyna się trochę zachowywać jak piłkarze z francuskiej szkoły. Z ogórkami się nie będzie męczył, powie, że bolą go dwójki, albo pachwina, czego za bardzo sprawdzić się nie da, przyjdzie na trening, pokopie z kolegami a potem do domu
