|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline
|
#8058

07.03.2012, 21:35
|
Info biletowe!
Cytat:
Na piątkowe spotkanie nie ma już biletów na sektory C2, C3, C4, C5, A21, D21 oraz H23. Ostatnie sztuki wejściówek natomiast można nabyć na sektory B11, D12 oraz F21. Na pozostałe części stadionu można jeszcze kupić bilety w większej ilości.
|
|
|