Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8058
Stary 07.03.2012, 21:35
Info biletowe!


Cytat:
Na piątkowe spotkanie nie ma już biletów na sektory C2, C3, C4, C5, A21, D21 oraz H23. Ostatnie sztuki wejściówek natomiast można nabyć na sektory B11, D12 oraz F21. Na pozostałe części stadionu można jeszcze kupić bilety w większej ilości.
Odpowiedz cytując