Reser napisał(a):

|
Otwórzcie oczy, wejdźcie na oficjalną i nie pier****, że marketing w tym tygodniu kuleje i nic się nie dzieje.
|
To Ty nie pier... od rzeczy. Marketing ma nie być kierowany do kibiców którzy już przychodzą, ale do ludzi "z zewnątrz". Przekonywanie przekonanych to nie jest marketing, tylko alibi.
A ludzie piszą o tym nie dlatego, że chcą żeby klub ich zachęcał. Chcą, żeby klub pozyskiwał nowych kibiców i zapełniał nimi stadion. Nikt się nie spodziewa rozwijania czerwonych dywanów.