Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1087
Stary 07.03.2012, 21:26
Reser napisał(a):Wyświetl post
Otwórzcie oczy, wejdźcie na oficjalną i nie pier****, że marketing w tym tygodniu kuleje i nic się nie dzieje.
To Ty nie pier... od rzeczy. Marketing ma nie być kierowany do kibiców którzy już przychodzą, ale do ludzi "z zewnątrz". Przekonywanie przekonanych to nie jest marketing, tylko alibi.

A ludzie piszą o tym nie dlatego, że chcą żeby klub ich zachęcał. Chcą, żeby klub pozyskiwał nowych kibiców i zapełniał nimi stadion. Nikt się nie spodziewa rozwijania czerwonych dywanów.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując