Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1086
Stary 07.03.2012, 20:48
Co do marketingu to moim zdaniem coś tam robią ale praktycznie nic z tego nie wynika. wykupili by kilkanaście miejsc na bilbordy i co 2 tygodnie zmiana dizajnu na mecz który będziemy grać, jakieś reklamy w tv małopolskiej, radiu, duże przejrzyste plakaty widzialne z daleka tam gdzie przechodzi najwięcej osób ( galeria krakowska, rynek, nawet dworzec) to tylko nie niektóre chwyty marketingowe których koszt na pewno się zwróci a frekwencja będzie o wiele wyższa. nie mówiąc o promocjach na m.in. dzień kobiet, dzień dziecka itp.

Akcja z ta eskorta jest dla mnie nie trafiona bo i tak z 80% tych kobiet ma karnet czy też chodzi na mecze Wisły co ,,dwa tygodnie". Nie mówię żeby takich akcji nie prowadzić ale uwagę powinno się skupić na większej licznie odbiorców.

Po za tym podstawa to SPRZEDAŻ INTERNETOWA !!!
Ostatnio edytowane przez 19sebawro06 : 07.03.2012 o godz. 20:50.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując